Kursy edukacyjne dla farmaceutów


Szanowny Farmaceuto!

Jest nam niezmiernie miło przekazać Tobie dostęp do platformy edukacyjnej, z której możesz odebrać "16 punktów twardych".

Kurs szkoleniowy dla farmaceutów ma na celu upowszechnianie aktualnej i obiektywnej wiedzy w zakresie nauk farmaceutycznych, w tym receptury aptecznej. Służy realizacji zdalnego nauczania jako jednej z form kształcenia ciągłego farmaceutów, poprzez udostępnianie farmaceutom materiałów szkoleniowych.

Kurs przygotowywany jest zgodnie z wymogami zawartymi w Rozporządzeniu w sprawie ciągłych szkoleń farmaceutów zatrudnionych w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych oraz z wytycznymi Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Kurs jest certyfikowany przez Lubelski Uniwersytet Medyczny, Wydział Farmacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Farmaceutycznego AMARA Sp. z o.o. (kliknij tutaj)

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące kursu bądź loginu i hasła, uprawniającego do skorzystania z platformy edukacyjnej, prosimy o kontakt:

Ewelina Korszla

e-mail: edukacja@pharmadot.pl

tel.: 507 796 221

Kontakt:

Ewelina Korszla

e-mail: edukacja@pharmadot.pl

tel.: 507 796 221

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Pharmadot 2019.
Projekt i wykonanie - freeline.pl.