Skip to content

Marka własna

W ostatnim czasie wszystkie liczące się sieci apteczne, hurtownie, drogerie czy nawet pojedyncze apteki wdrażają produkty będące już na rynku pod marką własną. 

Czym jest marka własna? To nic innego jak produkt stworzony dla danego Klienta sygnowany jego logo a nie logiem producenta.

Produkty mogą być tożsame, podobne do wyrobów jakie już występują na rynku lub możemy je wykreować na nowo.

Klient będący właścicielem aptek staje się także producentem dla własnych produktów sprzedawanych w własnych punktach sprzedaży.

Medikamente in einer Apotheke

Największym problemem dla mniejszych podmiotów jest wielkość serii jakie należy zamówić u producentów by zostały wyprodukowane. 
W Pharmadot nie mamy problemu z wielkością serii, najmniejsze zrealizowane zlecenie to 1000 szt. dla 1 produktu. 

Nasza przewaga polega na współpracy z wieloma zakładami, w których lokujemy poszczególne produkty przedtem dokładnie ich audytując.

Private label

Private label, czy też marka własna to także wyzwanie dla Firmy, która przygotuje dany produkt do sprzedaży. Każdy produkt o statusie kosmetyku, suplementu, leku czy wyrobu medycznego, musi posiadać odpowiednią dokumentację, nadzorowanie procesu wytwarzania oraz rejestracji przez wyspecjalizowany personel.

Pharmadot zapewnia Klientowi pełną obsługę. Klient otrzymuje tzw. „produkt na gotowo” z kompletem dokumentacji i certyfikatów niezbędnych do wprowadzenia produktu do sprzedaży.

Asortyment

Nasz asortyment zawiera: 
tabletki, kapsułki, saszetki, syropy, wody, maści, kremy, żelki,
tabletki musujące, spraye.

Opakowania dobieramy indywidulanie wspólnie z klientem z ponad 1000 różnych wzorów i form.

pharmadot_logo_min
PHARMADOT Sp. z o.o.
ul. Turystyczna 44
20-207 Lublin
biuro@pharmadot.pl
+48 515 414 298